Takarítási terület vezető

Az ISS Facility Services Kft. gyakorlattal rendelkező

Takarítási terület vezetőt

keres.

Feladatok:

  • Épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása budapesti, Pest megyei létesítményekben.
  • Minőségi szolgáltatás folyamatos biztosítása rugalmas munkaidőben, az egyes objektumok munkarendjéhez igazodó, akár hajnali, éjszakai, illetve hétvégén történő munkavégzéssel
  • Munkavállalók koordinálása, ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások:

  • Minimum 2 éves csoportvezetői tpasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix bérezés
  • Cafetéria
  • Céges gépjármű
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel.

Pest
Budapest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 2020-03-22