BKK Zrt. cover

TÁJÉKOZTATÁS–KIVITELEZÉSI MUNKATÁRS

A Budapesti Közlekedési Központ a főváros mobilitásmenedzsere. Ez jól hangzik ugye? Milyen feladatokat is jelent ez számunkra? Összehangoljuk, működtetjük, fejlesztjük a budapesti közösségi- és az egyéni közlekedést, mi tervezzük a menetrendet, rendeljük meg a közlekedési szolgáltató cégektől a járművek, például a villamos és buszjáratok működtetésének ellátását. A mi feladatunk a jegyek és bérletek árusítása, az utazási jogosultság ellenőrzése, valamint megtervezzük és irányítjuk a közlekedési hálózatot, valamint utastájékoztatási feladatokat is ellátunk. Ügyfelünk az összes fővárosi lakos, idelátogató belföldi és külföldi turista, akár a közösségi közlekedést veszi igénybe, akár MOL Bubi bringával jár.

Röviden, mozgásban tartjuk a várost.

Ha szeretnél a BKK csapatába tartozni, akkor jelentkezz hozzánk és vegyél részt közös céljaink megvalósításában! Várjuk jelentkezésedet kollégáink közé az alábbi munkakörbe:

(TÖBBMŰSZAKOS MUNKAREND)

Feladatok:

  • A BKK kezelésében levő több mint 5600 megállóhelyi oszlop folyamatos felmérése, felújítása, cseréje, illetve telepítése.
  • Megállóhelyi oszlopokon elhelyezett tájékoztató elemek, táblák tisztítása, karbantartása, illetve cseréje.
  • Utastájékoztató eszközök és anyagok kihelyezése a BKK teljes szolgáltatási területén, illetve az agglomerációban, megállókban, csomópontokon, aluljárókban.
  • Utastájékoztatáshoz kapcsolódó infrastruktúra elemek, menetrendtartók, vitrinek, hirdetménytartó keretek és infoboxok helyszíni vizes és vegyszeres takarítása.
  • Utastájékoztató elemek telephelyen történő szét- illetve összeszerelése, anyagok szortírozása, selejtezése.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • B kategóriás jogosítványod és aktív vezetési gyakorlatod van.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel bírsz.
  • Önálló vagy, munkádat precízen végzed.
  • Jó a mechanikai érzéked, kézügyességed, határozott és magabiztos fellépésed van.
  • Terhelhető, stressztűrő és megbízható vagy.

Előny:

  • Budapest tömegközlekedési vonalhálózatának alapos ismerete.
  • Budapest, illetve az agglomeráció közúthálózatának ismerete.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Miért válassz minket?

Célunk a barátságos, motivált, célorientált csapat kialakítása, melyben fontos szerepet kapsz. Versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk, valamint jó hangulatú közösségi programokkal hozzuk össze a kollégákat egy kötetlen beszélgetésre, ismerkedésre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet kérjük, küldd el önéletrajod a jelentkezem gombra kattintva és a tárgyban szerepeljen „Tájékoztatás-kivitelezési munkatárs” jelige.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 18.06.2021