Szőnyeg és burkolat értékesítő

A tipikus eladó feladatokon túl fontos része filozófiánknak a vevők részére nyújtott tanácsadás, és a potenciális vevőkkel kialakított és fenntartott folyamatos együttműködés. Nem csupán bolt vagyunk, hanem igényesen kialakított szalon, ahol igazán fontos számunkra vevőink igényeinek felkutatása, kiszolgálása.

Cégünk az Arc-tex Kft több mint 25 éve működik sikeresen a piacon, ha úgy döntött, hogy Ön is részese kíván lenni sikerünknek, úgy jelentkezzen

munkakörbe cégünkhöz.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • elkötelezett és lelkes hozzáállás

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • burkolat vagy szőnyeg értékesítés területén szerzett tapasztalat

A pozícióhoz tartozó feladatok listája:

  • személyes részvétel mind az értékesítésben, mind pedig a hatékony és zökkenőmentes, értékesítéshez kapcsolódó vevőkiszolgálásban
  • a vevői igények feltérképezése és lehetséges megoldási alternatívák megfogalmazása a vevők igényeire építve; tanácsadás és kapcsolattartás.
  • a termékek ismerete és azok szakszerű bemutatása
  • a megrendelések előkészítése és rögzítése, illetve a szállítólevelekkel kapcsolatos adminisztrációs tevékenység
  • a szalonban kiállított és a cég által forgalmazott termékek értékesítési szintjének folyamatos növelése

Amit kínálunk:

  • hosszútávú stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő családi vállalat keretei között
  • versenyképes juttatási csomag
  • lelkes és motivált csapat egy igényes munkahelyi környezet mellett
  • folyamatos odafigyelés az alkalmazottak igényeire
  • heti 5 napos egyműszakos munkavégzés
  • egyedi dolgozói kedvezmények munkavállalóink számára
  • munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét várjuk önéletrajzát és motivációs levelét 2020. szeptember 13-ig a pozíció megjelölésével.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
High school

Published on 13.09.2020