SZOLGÁLTATÁS SZERVEZÉSI MUNKATÁRS

A leendő munkatárs elsődleges feladatai:

  • Ellátja az utasfelmérések megtervezése és lebonyolítása.
  • Menetrendek tervezése és szerkesztése, rögzítése a szakmai informatikai rendszerben.
  • Fordák tervezése és szerkesztése, rögzítése a szakmai informatikai rendszerben.
  • Javaslat megfogalmazása és kidolgozása a menetrend és vonalhálózat módosítására tapasztalatai és a felmerülő utazási igények alapján.
  • Utasészrevételekre választerv előkészítése.
  • Tájékoztatólevelek előkészítése.
  • Egyeztetések külső partnerekkel.
  • Hatékonyságjavítási feladatok elvégzése, javaslatok megfogalmazása.
  • Forgalomtechnikai feladatok elvégzése, operatív útvonalak, menetrendek tervezése.
  • Forgalmi autóbusz-igény adatok nyilvántartása, folyamatos aktualizálása.
  • Menetrendi mezők, menetrendi tájékoztatók és egyéb kiadványokhoz szükséges adatok előkészítése.
  • Adatszolgáltatás a Társasági tervezéshez, egyéb adatigényekhez.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • állami középiskolai végzettség – érettségi,
  • B kategóriás jogosítvány.

Egyéb követelmények:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • szakmában legalább 1 év gyakorlat,
  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettség.

A munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye,
  • Csongrád-Csanád megye,
  • Hajdú-Bihar megye,
  • Pest megye,
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.

A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaviszony típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

  • 2021.02.01-től.

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőség, családtagok részére is.

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „szolgáltatás szervezési munkatárs” tárgy megjelölésével 2021. február 20-ig a Jelentkezem gombra kattintva.

További információ: +36 1 465 5711.

Adatvédelmi tájékoztató: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Visszajelzésünkre a jelentkezést követő három héten belül számíthat, amennyiben pályázati anyaga megfelelt a pozícióval kapcsolatos elvárásainknak.

Fejér
Komárom-Esztergom
Hajdú-Bihar
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 20.02.2021