Szolgáltatás- és üzletfejlesztési Igazgató

A magán-egészségügyi szektorban piacvezető  Megbízónk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióra.
Főbb feladatok, munkák:

  • Szolgáltatások fejlesztése, új szolgáltatási csomagok kialakítása
  • A meglévő szolgáltatások körének felülvizsgálata, megújítása, működtetése
  • Üzletfejlesztési stratégai kialakítása és a stratégia mentén a működés felépítése
  • Termék/szolgáltatás életciklus menedzsment, piac- és versenytárs elemzés, jövedelmezőségi vizsgálatok
  • Szakmai részvétel a termékértékesítés támogatásában, a marketing kommunikáció kialakításában, illetve a kapcsolódó kampányok menedzselésében
  • Új szolgáltatás bevezetésével párhuzamosan az üzleti folyamatok kidolgozása, specifikációk elkészítése, tesztelés és bevezetés
  • Üzletfejlesztési projektek akvirálása, menedzselése
  • Ajánlatok elkészítése, szerződések előkészítése és a szerződési folyamat végig követése
  • Operatív működés támogatása
  • Csapat irányítása, munkájuk koordinálása, összefogása  és motiválása
  • Releváns szerződések és egyéb dokumentumok ismerete
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves termék/szolgáltatás/üzletfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Eredmény orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • Magas szintű együttműködési és tárgyalási készség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Egészségügyi szektorban szerzett releváns tapasztalat elsősorban szolgáltatás, termék és üzletfejlesztési területen.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető iroda és kellemes irodai légkör

Budapest
Full time

Published on 08.02.2021