Szolgáltatás beszerzési gyakornok (határozott időre)

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. beszerzési gyakornok munkatársat keres. Végzős hallgató vagy pályakezdő vagy? Izgalmasnak látod a beszerzés területét? Szeretnél egy lendületes és jól együttműködő csapat tagja lenni?

Várjuk jelentkezésedet!

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • a Társaság beszerzési eljárásaiban történő közreműködés;
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerekkel való kapcsolatfelvétel;
  • beszerzési ajánlatkérések összeállítása, kiküldése, értékelése;
  • szerződések, megrendelések készítése, kiküldés, nyomon követése;
  • aktív együttműködés a társosztályokkal;
  • számlák elszámolása, teljesítések nyomon követése;
  • a területhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettségű;
  • felhasználói szinten számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik;
  • precíz, megbízható, pontos munkavégzés jellemzi;
  • képes csapatban dolgozni;
  • jó kommunikációs készségű;
  • terhelhető.

Amit kínálunk:

  • tanulási és fejlődési lehetőség,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Utolsó éves hallgatók és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-03-08