Szoftvermérnök gyakornok

Az NI Kutatás - fejlesztési csapatába szoftverfejlesztő gyakornokot keresünk

Főbb feladatok és hatáskör:

  • A National Instruments tesztkeretrendszer alkalmazás fejlesztésében, tesztelésében való részvétel
  • Ezen alkalmazás karbantartása, a fejlesztéséhez szükséges támogatás megadása a szoftverfejlesztőkkel szorosan együttműködve
  • Az érintett programmal kapcsolatos problémák hibafeltárásában való részvétel
  • Szükséges dokumentációk elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Mérnök Informatikus, Programtervező Informatikus vagy Villamosmérnök hallgató
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Egy objektum orientált programozási nyelv ismerete
  • Minimum heti 4 munkanap rendelkezésre állás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Linux és hálózati ismeretek
  • LabVIEW és TestStand programok ismerete
  • Méréstechnikai alapismeret

A gyakornoki munkavégzés során alkalmazkodunk az órarendedhez, vizsgáidhoz.

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésedet.

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020