SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Termelő cég új vállalatirányítási programjának kiválasztásában, bevezetésében, működtetésében való aktív közreműködés
  • A különböző területek igényeinek összegyűjtése
  • A meglevő szoftver megoldások megismerése
  • Szoftvercégek ajánlatainak begyűjtése, rendszerezése
  • Tárgyalások szervezése, irányítása
  • A bevezetési projekt mérföldköveinek megtervezése, napi nyomonkövetése, kontrollfunkciók beépítése, ehhez szükséges dokumentációk elkészítése, akciótervek kidolgozása a projekt sikeressége érdekében
  • Működtetésben való közreműködés

A munkakör az ügyvezető közvetlen irányítása alá tartozik, akivel kommunikációs nyelv az angol.

Téged keresünk, ha:

  • 1-2 termelő vállalatnál vállalatirányítási szoftver bevezetésében szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Műszaki/gazdasági főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudással büszkélkedhetsz szóban és írásban egyaránt (Ügyvezetővel való kapcsolattartás angol nyelven folyik.)
  • Magas szintű MS Office (Excel, Word) MS Project ismerettel rendelkezel
  • Jó kommunikációs és rendszerező készség jellemez
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Határozott, magabiztos személyiségnek tartod magad

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy sok kihívást tartogató munkakörben
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • Jó munkakörülmények, eszközök
  • Stabil, nemzetközi cég nyújtotta háttér

Ha szeretnél pályázni, akkor kérlek, hogy az alábbi dokumentumok csatolásával tedd:

  • Kétnyelvű (angol/magyar) szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • Motivációs levél
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, az önéletrajz csatolásával:

Csorvás, 5920 Magyarország
Full time, Apprenticeships

Published on 15.02.2021