Szoftver Tesztelő és Automatizáló (1794)

Az NI szoftver tesztelő és automatizáló munkatársat keres debreceni irodájába, hogy egy agilis csapat tagjaként szoftveres megoldások fejlesztésében vegyen részt. A fő tevékenység a szoftverhez kapcsolódó jellemzően unit-, ui-, adat- és folyamattesztelés biztosítása.

Feladatok

  • Új, valamint meglévő tesztesetek implementálása, automatizálása és végrehajtása
  • Teszt megoldások és rendszerek integrálása
  • Teszt folyamatok tervezése, eredmények kiértékelése és folyamatos optimalizálás
  • Teszt automatizálási ismeretek folyamatos bővítésé és alkalmazása

Elvárások

  • Alapfokú szoftverfejlesztési és ehhez kapcsolódó teszt automatizálási ismeretek (preferáltan: Java, Python, Web technológiák, Selenium, Postman)
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan informatikai / gazdasági / mérnöki területek)
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Konstruktív, proaktív gondolkodás és folyamatos törekvés a hatékonyság növelésére

Előnyt jelent

  • Releváns munkatapasztalat
  • Széleskörű teszt automatizálási és ide kapcsolódó szoftverfejlesztési technológiák ismerete (pl: Jenkins, Git, Docker, ELK, Postman, SoapUI, SQL...)
  • Automatizált szoftvertesztelésben szerzett jártasság
  • Adat tesztelés és minőség biztosításban szerzett jártasság
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
  • ISTQB minősítés

Amit kínálunk

  • Folyamatos betanulás mentor programon és tréningeken keresztül
  • Tesztelési képességek - kiemelten automatizálás - folyamatos fejlesztése
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag és további béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Bachelor
Master

Published on 23.02.2021