Szoftver és mérőrendszer fejlesztő mérnök

  • mérő-, és adatgyűjtő programok fejlesztése ipari mérőműszerekhez és gyártóberendezésekhez
  • adat lekérdező és kiértékelő programok fejlesztése gyártási folyamatokhoz
  • új gyártóberendezések beszerzésében, kivitelezésében, beüzemelésében való részvétel,
  • új gyártóberendezések specifikációjának készítésében, követelményeinek meghatározásában való részvétel,
  • termelőgépek MES (Manufacturing Execution System) rendszerbe illesztésének támogatása
  • programokhoz kötődő gyártási dokumentáció, oktatási anyag készítése, oktatások lebonyolítása
  • szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal, üzleti csoporton belüli más telephelyekkel

Elvárások / Requirements

  • felsőfokú informatikai és/vagy villamosmérnöki végzettség,
  • német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvismeret,
  • ORACLE (PL/SQL), MSSQL gyakorlati alkalmazása
  • hálózati ismeretek
  • gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Előny:

  • méréstechnikában való jártasság,
  • passzív elektronikai alkatrészek mérésében szerzett tapasztalat,
  • HP, Agilent, Keysight mérőműszerek ismerete (Ethernet, USB kommunikáció),
  • PLC programozói ismeret.
  • ipari automatizálási ismeretek
  • ipari kommunikációs protokollok ismerete (RS232, RS485, TCP/IP, GPIB)

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Szombathely
Full time

Published on 26.11.2020