transcom - grow your career by helping people!

Szlovák nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása telefonon és e-mailben
  • Ügyfelek felmerülő problémáinak és kérdéseinek megválaszolása és megoldása
  • Különböző kommunikációs csatornák használata az ügyfelek teljes körű kiszolgálásának érdekében
  • Folyamatok teljes körű adminisztrációja különböző platformokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett középfokú tanulmányok (Érettségi)
  • Folyékony szlovák nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Kiemelkedő számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi és multinacionális környezet
  • Professzionális tréningek és továbbképzések
  • Barátságos csapat és támogató légkör
  • Rugalmas beosztások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hiszünk abban, hogy fontos az egészség, ezért minden munkavállalónkat gyümölcsnapokkal és irodai masszázzsal támogatunk.

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-27