Out of home területi képviselő, határozott idő (Veszprém megye)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnél egy izgalmas portfóliót képviselni a partnereink felé és piaci ismereteiddel hozzájárulni a hazai innovációk fejlesztéséhez? Akkor csatlakozz a Heineken Hungária értékesítő csapatába, ahol értékeljük az ötleteidet és lehetőséget biztosítunk arra, hogy folyamatosan fejleszd készségeidet.

FŐBB FELADATOK

  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződések megkötésében
  • Közvetlen és közvetett rendelés indukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
  • Merchandising tevékenység, biztosítva a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint
  • Javaslattétel a megfelelő árak kialakítására, biztosítva azok megjelenítését az üzletben és az ét- és itallapon
  • A folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása
  • A tökéletes bolti végrehajtás biztosítása a fenntartható versenyelőny elérése érdekében

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Versenyszellem, eredményorientáltság
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Preferált lakhely: Veszprém vagy Vas megye

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Kereskedelmi végzettség
  • 1-3 év FMCG, preferáltan HoReCa területi képviselői tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK

  • családias hangulatú nemzetközi környezet
  • izgalmas, innovatív portfólió
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség

EGYÉB

  • A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. a magyar sörpiac egyik meghatározó szereplője, több mint 120 éves tapasztalattal, kiváló nemzetközi és helyi márkákkal. A HEINEKEN-nél megtapasztalhatod a kemény munka különleges ízét, a kihívások zamatát egy vidám, inspiráló környezetben, fiatal, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Sörfőzésben jártas munkatársaink tradíciókon alapuló tudása, hozzáértése a garancia arra, hogy söreink íz világa, minősége minden igényt kielégítsen. A márka csapatok kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk pedig nap, mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink és fogyasztóink számára.
  • A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Veszprém
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 07.07.2020