Ukrán - Magyar Ügyintéző

Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport

keres tapasztalt új kollégát tiszaújvárosi, miskolci vagy debreceni csapatába

UKRÁN-MAGYAR ÜGYINTÉZŐ

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Projektvezető és Szolgáltatási Vezető kollégák munkájának támogatása
  • Ukrán munkavállalók vízumügyintézése, illetve munkaügyi, toborzási és egyéb területen történő ügyintézés
  • Magyar és Ukrán munkavállalók szálláson történő elhelyezésének támogatása
  • Jelöltek szállásról történő utaztatásának megszervezése és lebonyolítása felvételi, oktatási és orvosi vizsgálatra.
  • Bevándorlási hivatal OEP, NAV teljeskörű ügyintézése
  • Munkaszerződések és egyéb belépő dokumentációk előkészítése
  • Toborzás segítése: jelölt szűrés, hirdetés feladás, csoportos tájékoztatók megtartása
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, új belépő munkavállalókkal
  • A cég üzleti érdekeinek és értékrendjének maximális képviselete, jó hírének erősítése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Ukrán nyelvismeret – tárgyalóképes
  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos, fiatalos környezet

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros, Miskolc vagy Debrecen (amelyik a kiválasztott jelölt állandó lakhelyéhez közelebb esik)
    A pozícióval együtt jár, a gyakori Tiszaújvárosba történő utazás vállalása!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Miskolc
Debrecen
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Tiszaújváros
Full time
1 year
High school

Published on 16.09.2020