Szervizvezető alkatrész manager

Ipari konyhagépeket forgalmazó, partnerünk részeré keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióban:

TÉGED KERESÜNK, ha szereted a változatos munkát, ha tudsz önállóan dolgozni és egy jó működő csapattal együtt dolgozni.

Amennyiben szeretnél egy olyan vállalat tagja lenni, ahol a munkád eredménye csak tőled függ, GYERE ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK.

Amit nyújtunk neked:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Tapasztalatfüggő versenyképes bérezés
  • 100 % bejelentett munkaviszony
  • Dedikált notebook + telefon
  • Év végi bónusz egyéni teljesítmény alapján

A feladataid lesznek:

  • Konyhaipari nagygépek, készülékek, berendezések részegységeinek beszerzése
  • Szervíztechnikusok, szerelők koordinálása
  • Ügyfélkezelés, kommunikáció
  • Telefonos szerviz felvétel, munkalapok alapján alkatrészek beszerzése

Elvárások:

  • Általános szakmai, műszerészi tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelvismeret (angol vagy német alapfokú nyelvismeret szóban és írásban)
  • Határozott fellépés és igényes megjelenés
  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Csapatvezetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nagykovácsi

Nagykovácsi, 2094 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 2020-03-27