Szervizüzem vezető

Nagy presztízsű márkaszervizhez várjuk kiemelkedő készségekkel és releváns munkatapasztalatokkal rendelkező szakemberek jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • Aftersales részleg hatékony irányítása
  • Munkatársak feladatainak delegálása, ellenőrzése
  • Jelentések készítése
  • Jó munkahelyi légkör kialakítása
  • Együttműködés a partnerekkel, illetve a többi telephely vezetőivel
  • Együttműködés a vállalat más részlegeinek munkatársaival
  • Együttműködés a helyi Sales igazgatóval
  • Sales-Aftersales részlegek munkájának összehangolása
  • Munkatársak motiválása

Elvárások:

  • Érdekérvényesítő képesség
  • Több éves vezetői tapasztalat személygépjármű márkakereskedésnél
  • Nagyfokú megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Folyamatgondolkodás, rendszergondolkodás
  • Profitorientáltság

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy Német nyelv ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit a cég kínál:

  • Rugalmas munkaidő
  • Prémiumkategóriás autó biztosítása saját használatra
  • Kiemelt fizetés év végi bónusszal
  • Cafeteria és egészségügyi hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések belföldön és külföldön egyaránt

Munkavégzés helye: Szeged
Kapcsolattartó: Mosonyi Eszter

Szeged
Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-13