SZERVIZTECHNIKUS - LÉZERNYOMTATÓ/FÉNYMÁSOLÓ (SZOMBATHELY)

Feladataid közé tartoznak:

  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók/fénymásolók hardver és szoftver oldali szervizelése
  • Gépek telepítése
  • Hibák elhárítása

Téged keresünk, ha:

  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók hardver és szoftver oldali szervizelésében szerzett minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Van "B" kategóriás jogosítványod
  • Műszaki problémák felismerése és felmérése nem okoz gondot
  • Önálló munkavégzésre alkalmasnak tartod magad

Előnnyel indulsz, ha:

  • Angol nyelvtudás birtokában állsz
  • Volt tapasztalatod a Xerox/ Kyocera/ Ricoh/ HP/ Canon/ Brother nyomtatógépek szervizelésében

Amit a Partnerünk kínál:

  • Céges autó munkavégzéshez és magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (szerszámok)

Munkavégzés helye: Szombathely és környéke (60-80 km-es körzet)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzzal rendszerünkön keresztül.

Vas
Full time

Published on 23.02.2021