Szerviztechnikus - Győr

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

pozícióra keres munkatársat Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Targoncák és egyéb anyagmozgató eszközök karbantartása partnerünknél
  • Az anyagmozgató eszközök mechanikus, hidraulikus, valamint elektronikus berendezéseinek és rendszereinek javítása
  • Gépdiagnosztikai vizsgálatok végzése laptoppal
  • Prémium szolgáltatás biztosítása az ügyfeleknek

Elvárások:

  • Autóvillamossági műszerész, elektrotechnikus, vagy gépiparhoz köthető középfokú végzettség
  • Műszaki diagnosztikai ismeretek
  • Az elvégzett munkára való igényesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményarányos jutalék)
  • Hosszútávú karrier
  • Teljeskörű betanítás, szakmai képzés
  • Rendszeres oktatások, fejlődési lehetőség
  • Modern technikai feltételek

A munkavégzés helye:

Győr - fix munkavégzési hely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. raktárkezelő rendszerek és targoncák beszállításával, szervizelésével foglalkozó megbízó Partnere részére közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

Győr
Full time
2 years
Secondary school
Secondary technical school

Published on 16.02.2021