Szerviztechnikus gyakornok

Partnerünk egy nagy múltú multinacionális cég, amely irodai berendezések bérbeadásával és IT megoldások folyamatos fejlesztésével foglalkozik. Debreceni szerviz csapatuk szerviztechnikus gyakornok kollégát keres!

Feladatok:

  • Szerviztechnikus kolléga munkájának segítése
  • Irodai és nyomdatechnikai berendezések szervizelése, ehhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • Logisztikai feladatok támogatása
  • Komplexitástól függően problémák önálló megoldása vagy továbbítása szenior kollégák felé

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Műszaki vagy informatikai területen folytatott felsőfokú tanulmányok, melyből 1,5-2 év még hátravan
  • Alap informatikai ismeretek (hálózati ismeretek, operációs rendszerek ismerete, Windows, Linux, szerver alapismeretek)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kreatív, hatékony problémamegoldásra való képesség

Munkaidő

  • Heti 20-30 óra előre egyeztetett beosztás alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 1290 Ft/órát
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális társaság támogatói hátterét
  • Lehetőséget a karrierépítésre, teret a szakmai fejlődésre, folyamatos tanulásra
  • Hosszú távú, stabil diákmunkát

Előnyt jelent:

  • Informatikai vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Hajdú-Bihar
Part time

Published on 07.08.2020