SZERVIZTECHNIKUS

Felelősségi köreid:

  • Ügyfelek folyamatos tájékoztatása és a velük való kapcsolattartás
  • Partnerek és telepítők felé terméktámogatás nyújtása
  • Hibabejelentések fogadása és rögzítése
  • Helyszíni hibaelhárítás, karbantartás
  • Karbantartások ütemezése, nyomon követése
  • Szoftverfrissítések előkészítése, végrehajtása, verziók dokumentálása
  • Szoftverek és rendszerműködés felhasználói tesztelése
  • Új rendszerek konfigurálása, finomhangolása
  • Hibajegyek kezelése
  • Dokumentációk készítése
  • Felhasználók oktatása

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • Van legalább 1 éves szakmai tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Elmondhatod magadról, hogy jó kommunikációs készséggel bírsz írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Szeretsz egyaránt önállóan és csapatban is munkát végezni

Előnyt jelenthet a számodra, ha:

  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében szereztél már tapasztalatot
  • Vannak elektronikai alapismereteid
  • Munkaállomás és szerver operációs rendszerek adminisztrátori és felhasználói ismereteivel bírsz
  • Ismersz valamilyen összetett szoftverrendszert
  • Rendelkezel angol nyelvtudással

Amit ajánlunk:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye: Jellemzően Budapest és Pest megye, de akár országos munkavégzés is! Telephely: Budapest, 16. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával a rendszerünkön keresztül!

Pest
Full time

Published on 04.03.2021