A legújabb műszaki megoldásokat alkalmazó ipari garázskapuk gyártásával és szervizelésével foglalkozó német cég szigetszentmiklósi kereskedelmi kirendeltségébe keresünk

tervezhető munkaidővel, akár azonnali kezdéssel

szerviztechnikus kollégát

Ebben a munkakörben az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • ipari kapuk/rakodó dokk és azok meghajtásainak karbantartása, javítása
  • a beszerelt működő berendezések felügyelete
  • helyszíni felmérések elvégzése
  • partnerek helyszíni oktatása

Várjuk jelentkezésed, ha az alábbiak igazad rád:

  • műszaki végzettség és/vagy műszaki tapasztalat (örülünk, ha: mechatronikai, gépész vagy gépipari számítástechnikai technikus vagy) elektronikában / vezérléstechnikában szerzett
  • 3-5 éves gyakorlattal
  • szeress folyamatosan tanulni, mert a terület szerteágazó
  • közvetlen, kellemes megjelenésed legyen, mert partnereket oktathatsz
  • jó kommunikációs készség ebből adódóan
  • nyitott legyél a műszaki problémákra és azok megoldásaira
  • B kategóriás jogosítvány, mert évi 40 000 km-t vezetnek le a kollégák
  • jó fizikummal rendelkezz

Miért dolgozz nálunk?

  • hosszútávon számít Rád a cég
  • alapos betanítás után önálló munkavégzés, önálló döntések meghozatala
  • kreatív munkavégzés
  • a munkavégzés helye igazodik a lakhelyedhez
  • családias környezetben dolgozhatsz
  • egy műszakos munkarend, ahhoz igazodó versenyképes bér
  • egyéb juttatások: cafetéria, illetve cégben letöltött idő alapján plusz bérezés

Előny:

  • ha a szakmai anyagot érted angol v német nyelven

Munkavégzés helye:

  • utazó szerviztechnikus leszel ezért változó, preferált terület: az ország nyugati része, örülünk, ha Budaörs - Tatabánya környékén laksz
  • eltérő lakhely esetén a lakhelyhez igazított munkavégzési hely

Cég székhelye:  Szigetszentmiklóson található

Fényképes szakmai önéletrajzod bérigény megjelölésével kérlek, küldd meg az e-mail címre!

Érdeklődéseteket a 06-30-555-9445 – ös telefonszámon fogadom!

Szerviztechnikus

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 20.11.2020