Üzletkötő

PÁNTOLÓGÉP Kft. - Álláshirdetés

Csomagolás, ezen belül pántolástechnika területén dolgozó, 30 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, magyar tulajdonú, multinacionális márkaképviseletként az iparágon belül meghatározó cégként jelen lévő Pántológép Csomagolástechnikai Kft., új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzletkötő

Feladatok:

  • pántológépek, kellékanyagok és szolgáltatások értékesítése
  • kapcsolattartás a magyarországi ügyfelekkel, partnerek látogatása
  • új, potenciális ügyfelek keresésre, látogatása
  • kapcsolattartás a külföldi gyártóegység képviselőivel
  • a munkához kapcsolódó pontos adminisztráció

Elvárások:

  • üzletkötői munkakörben szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • angol nyelvtudás (középfok)
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • önálló problémamegoldó készség
  • kollégákkal jó munkakapcsolat kialakítása, fenntartása
  • B kategóriás vezetői engedély, gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely
  • csomagolástechnika terén szerzett tapasztalat
  • motivációs levél megküldése az önéletrajz mellé

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkahelyi környezet
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • a feladatok elvégzéshez szükséges képzés biztosítása
  • gépjármű, telekommunikációs eszközök

Munkavégzés helye:

  • partnereinknél, az ország egész területén
  • Budapesti irodánkban (IV. kerület)

Weblapunk elérhető a www.signode.hu oldalon.

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el számunkra a Jelentkezem gombra kattintva.

Üzletkötő

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
High school

Published on 23.10.2020