Irodaépületek és ipari gyárak hűtéstechnikájával foglalkozó nemzetközi cég keresi

Szerviz koordinátor

munkatársát.

Amit kínálunk

  • Bérezés közös megegyezés alapján!
  • Laptop, céges telefon
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat

Elvárt képesség vagy készség:

  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Kiváló szervezési képességek
  • Képesség a közvetlen felügyelet nélküli munkavégzésre
  • Képesség több feladat egyidejű végzésére
  • Proaktív és célorientált
  • 2-3 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Munkatapasztalat ügyfélszolgálati területen

Meglévő képzettség:

  • Ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat
  • Angol – tárgyalóképes nyelvtudás, szóban és írásban
  • Microsoft Office; Outlook középfokú ismerete

Feladat:

  • A szervizrészleg kommunikációs és adminisztrációs folyamatainak megértése és alkalmazása
  • Ügyfelek tájékoztatása a technikus megjelenéséről
  • Az ügyfél műszaki problémájának kiértékelése és továbbítása a Szervizvezető és/vagy Szervizmérnök részére
  • Szervizmunka koordinálása az ügyfél megkeresésétől egészen a behajtásig
  • Adatrögzítés a vonatkozó rendszerekben/Szerződés kezelés
  • Admisztratív támogatás nyújtása a szerviz részleg számára
  • Szerviz munkszám felvétel – ügyfél-, megrendelés részleteinek és egyéb információk rögzítése
  • Új berendezés értékesítés logisztikája, adminisztrációja, számlázása

Budapest
Pest
Full time
2 years
High school

Published on 18.09.2020