SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Pc alapú Online kasszák, nyomtatók javításaüzembe helyezése változó telephelyen
  • Szerviz raktár vezetése, adminisztrációja
  • Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése

Megbízónk elvárásai:

  • Legalább középfokú, informatika szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Pc alapú perifériák hardveres ismerete
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság
  • Időnként fizikai munka vállalása
  • Budapesti lakhely

Amit Partnerünk kínál:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Cafeteria
  • Telefon és notebook
  • Rugalmas munkaidő
  • Korszerű munkafeltételek és körülmények

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület, Fehérvári út 85.

Kattints a "Jelentkezés" gombra és csatold önéletrajzodat és a végzettséget igazoló dokumentumokat:

Budapest
Full time

Published on 18.01.2022