Budapesti ipari és lakossági klímatechnikával, hűtőgépszervizeléssel  és energetikával foglalkozó partnercégünk részére keresünk akár azonnali kezdéssel szerviztechnikust (kereskedelmi hűtőgép területre) kollégát.

Feladatok:

  • Ipari/kereskedelmi klíma és szellőző berendezések javítása/karbantartása
  • Vezérlések, szabályozók beállítása, kezelése
  • Ügyfelekkel a munkavégzés helyszínén történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Hűtő-és légtechnikai rendszer szerelő vagy klímaszerelő vagy villanyszerelő végzettség vagy a területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Erősáramú berendezések ismerete
  • Gépészeti ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos, precíz munkavégzés
  • Előny: Nagygépes szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem (év végén bónusz)
  • Céges autó
  • Fejlődési lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Telefonszámom: 06-30-555-9445
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: H  - P

Szerviztechnikus

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 02.10.2021