Szervizszerelő gyakornok

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Dél-dunántúli Régiónk területére.

Szervizszerelő gyakornokként a feladataid a következők lesznek:

  • a társaság működésének és tevékenységének megismerése
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása
  • gépek és berendezések szervizellátásában való aktív közreműködés (műhelyben és partnerek telephelyein egyaránt)

Téged keresünk, ha:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy egyéb gépészeti végzettséged van, vagy közvetlenül a végzés előtt állsz
  • számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek
  • van "B" kategóriás jogosítványod, és ezt vezetési rutinnal is ki tudod egészíteni
  • mobilis vagy – mivel munkádat nagyrészt terepen fogod végezni
  • erős benned a fejlődni, tanulni akarás
  • jó együttműködési képességgel rendelkezel
  • megbízhatóan és pontosan végzed a munkád

Ha a felsoroltakon kívül az alábbiak is igazak rád, akkor köztünk megtalálhatod a helyed:

  • mezőgazdasági műszaki végzettséggel rendelkezel
  • foglalkoztál már gépek szervizelésével
  • van gyakorlatod a számítógépes diagnosztika területén
  • angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Kaposvár és környéke vagy
  • Pellérd és környéke vagy
  • Sárbogárd és környéke

Munkádért cserébe a következő juttatási csomagra számíthatsz:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő plusz jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • kinevezést követően: céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség

Pellérd, 7831 Magyarország
Kaposvár
Sárbogárd
Somogy
Baranya
Fejér
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 08.04.2021