Szervizszerelő

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Baja, Hódmezővásárhely és Telekgerendás környékére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a társaság működésének és tevékenységének megismerése
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása
  • gépek és berendezések szervizellátása
  • alkatrész szükséglet felmérése és jelentése
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő és leendő partnerekkel
  • a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás

Számunkra az ideális jelölt:

  • gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
  • gépek szervizelésében szerzett tapasztalatot
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul
  • mobilis – mivel munkáját terepen végzi
  • terhelhető, igazodik a szezonális kihívásokhoz
  • hatékonyan tud együttműködni kollégáival és a partnerekkel egyaránt
  • megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat
  • elektronikai ismeretek
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Baja és környéke, vagy
  • Hódmezővásárhely és környéke, vagy
  • Telekgerendás és környéke

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő plusz jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Baja
Bács-Kiskun
Hódmezővásárhely
Csongrád
Telekgerendás, 5675 Magyarország
Békés
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 22.10.2020