Szervizmérnök

„Autókat építünk”
Önrakodó daruk, konténeremelők, kosaras autók, személyemelők
kivitelezése, értékesítése, szervizelése

A GIF Modul Kft. 2003-ban alapított, különleges gépjárművek tervezésére és építésére szakosodott vállalkozás. Elsődleges célunk a minőségen alapuló jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, illetve a megrendelői és vevői igények minél teljesebb körű kiszolgálása, a munkavállalói szükségletek figyelembevételével.

Cégünk aszódi telephelyére keresünk munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK

munkakörbe

FELADAT:

  • Részvétel a gyártási, karbantartási és javítási folyamatokban
  • Szerviztevékenység, szerelési feladatok telephelyen vagy kiszállással
  • Szerviztevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Műhelyek és raktárak felügyelete
  • Nemzetközi gyártókkal való kapcsolattartás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

ELVÁRÁS:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Középfokú – kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

ELŐNY:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: ASZÓD
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét várjuk.
GIF Modul Kft - 2170 Aszód, Falujárók útja 40.
www.gifmodul.hu

Aszód, 2170 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 04.10.2020