Szervizmérnök

Habár a mindennapok lelassultak, de az élet nem állt meg! Automatizált rendszerek kivitelezésével fogalkozó partnercégünk csapatába keresünk új kollégát az alábbi leírás alapján:

Akit keresünk:

  • 5 fős csapat tagjaként biztosítja az automatizált berendezések karbantartást
  • Részt vesz az automatizált rendszerek telepítésében
  • A munkálatok hatékony biztosításának érdekében aktívan tartja a kapcsolatot a külföldi anyavállalatnál dolgozó kollégákkal, ahogy a belső társosztályokkal is
  • Kiveszi a részét a hatékony szervizfolymat megtervezésében és megszervezésében

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Tervezhető karrierút, előrelépési lehetőség
  • változatos munkafeladatok a legmodernebb technológiákkal
  • Megegyezés szerinti bérezés, juttatási csomag

Elvárásaink:

  • Műszaki és / vagy beruházási területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes idegennyelv tudás
  • Felhasználó szintű számítástechnika ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 27.05.2020