Szerviz menedzser pozíció hűtéstechnikai területen

Polycool kft: Vizes hűtőberendezések (hűtőtornyok, kondenzátorok) magyarországi márkaképviseletét végzi. Magyar tulajdonban lévő kisvállalkozás. Piacvezető szerepet tölt be, Széles ügyfélkörrel dolgozik, változatos területeken. A nagyszámú berendezés állomány miatt szükséges a berendzések utógondozását jobban működtetni.

Feladatok:

  • Ipari hűtőberendezések alkatrész értékesítése
  • Javítások, felújítások tervezése, árazása, felügyelete alvállalkozók irányításával
  • Rendszeres karbantartások ütemezése, felügyelete alvállalkozókon keresztül.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal országosan

Amit kínálunk:

  • Céges autó, telefon
  • Versenyképes fizetés, Cafetéria, később bónuszjuttatás
  • Stabil hátterű, jól működő KKV cég.

Elvárások:

  • Felsőfokú (esetleg technikusi) műszaki végzettség,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szervizelés, karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

Budapest
Pest
Baranya
Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
2 years
Bachelor

Published on 18.10.2021