Szervizes

Több mint 30 éve működő és folyamatosan fejlődő, prémium márkájú fejéstechnológiai, robottechnikai és istállótechnológiai berendezések forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozó magyar tulajdonú Kft a további dinamikus növekedés érdekében munkatársat keres

SZERVIZES

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

Állattartó telepek fejéstechnológiai, robottechnikai és istállótechnológiai berendezéseinek szervizelése, karbantartása (szerződés szerinti ütemezés és eseti riasztás alapján)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki, karbantartói végzettség
  • középfokú végzettség, szakképesítés
  • gyakorlatias, önállóan dolgozni tudó és szabálykövető személyiség
  • utazási hajlandóság belföldön és helyszínen történő alvással
  • megbízhatóság, pontosság
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Biatorbágy (Premier Outlet közelében) illetve országos - állattartó telepeken

Jelentkezés az állásra: A munka esetenkénti kiszámíthatatlansága miatt a rugalmasságot kezelni tudó és megterhelést bíró személyek  - PÁLYAKEZDŐK is  - jelentkezését várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Szervizes

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Somogy
Tolna
Baranya
Veszprém
Fejér
Nógrád megye
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Csongrád
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 11.05.2021