Szervíz üzemvezető

Az Adecco gépjármű kereskedelem és szervíz területén jelenlevő partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes bér és béren kívüli juttatások;
•    stabil háttér;
•    szakmai fejlődési lehetőség;
•    változatos, kihívásokkal teli munka.

Te vagy az IGAZI, ha

•    felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
•    minimum 5 éves vezetői tapasztalatod van;
•    több éves hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel;
•    folyamat orientált szemlélet jellemez;
•    jól terhelhető vagy, gyakorlatias gondolkodással;
•    angol vagy német nyelvismerettel rendelkezel.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    a telephely szerviz részlegének hatékony, profitorientált irányítása;
•    40-45 munkavállaló napi szintű koordinálása;
•    pénztár kezelése;
•    a vállalat által előírt folyamatok és szabályok betartása és betartattatása;
•    a telephely szerviz folyamatainak optimalizálása, irányítása;
•    napi szintű együttműködés a telephely értékesítési területével;
•    ügyfélkapcsolatok folyamatos ápolása, ügyfélkör bővítése.

Munkavégzés helye:  Debrecen

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 23.05.2020