Dinamikusan fejlődő, elektromos és mechanikus finomszerszámgépek (UV lámpa/csiszológép/gravírozó gép) forgalmazásával is foglalkozó Csapatunkba keresünk munkatársat elektronikai/mechanikai végzettséggel, vagy tapasztalattal

Szervizes

munkakörbe

Feladatok:

  • elektromos és mechanikus kisgépek szervizelése
  • javítás alatt lévő gépekkel kapcsolatos adminisztráció
  • munkalapok vezetése
  • géptulajdonosok tájékoztatása

Fontos nekünk:

  • finomszerszámgépek (vagy hifik, nagy szerszámgépek) szervizelésében szerzett tapasztalat
  • megfelelő kommunikáció elengedhetetlen (a tulajdonosok laikusok, Őket közérthetően szükséges tájékoztatni)

Előny, de nem feltétel:

  • elektronikával kapcsolatos alapvégzettség
  • érettségi
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • kellemes, családias légkört
  • könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest 8. és 9. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését ne habozzon, várjuk bérigénnyel ellátott pályázatát

Szervizes

Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 2020-03-04