SZERVIZ ASSZISZTENS

A csapat az alábbi feladatok elvégzésében számít Rád:

  • Szervizajánlatok készítése
  • Megrendelések kezelése
  • Számlakészítés
  • Szerviztechnikusok koordinálása
  • Szoros együttműködés a szerviztechnikus és alkalmazástechnikai mérnökökkel
  • SAP/CRM rendszer napi szintű használata

Szeretnék ha rendelkeznél az alábbi kompetenciákkal:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat kereskedelem/logisztika/szerviz asszisztens munkakörben
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás - napi használat szóban és írásban!
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Rugalmas, ügyfélorientált, multi tasking szemléletmód

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit a munkádért cserébe kínálnak:

  • Piacképes alapbér
  • 13. havi bérezés
  • Napi 1000 Ft-os SZÉP kártya hozzájárulás az étkezéshez
  • Üzleti eredményességtől függő bónusz
  • Bejárástámogatás
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Munkaidő:

  • H-P: 8:00-17:00 (Home office lehetőség heti váltásban)

Amennyiben megpályáznád a lehetőséget, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 13.10.2021