header

Szerviz Adminisztrátor

29 éve működő, magyar tulajdonú partnerünk számára keresünk új munkatársat, akinek fő feladata a beérkező hibabejelentések rögzítése és teljes körű ügyintézése.

Feladatok:

  • Telefonon vagy írásban beérkező hibabejelentések rögzítése a cég saját belső rendszerébe
  • A szükséges alkatrészek megrendelése, bevételezése és rögzítése
  • Munka kiosztása a megfelelő szerviz mérnöknek
  • Munkafolyamat adminisztrálása
  • Heti és havi riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kb. 250.000 forint nettó bejelentett jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiszámíthatóság, stabilitás
  • Lendületes, fiatalos munkatársak

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 – 16:30

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-03-24