Similar jobs like this one

A Cvonline.hu partnere, egy Közszolgáltató magyarországi nagyvállalat

felvételt hirdet

Szervezet- és személyzetfejlesztési igazgató

munkakör betöltésére

A leendő kolléga feladatai:

  • szervezetfejlesztési tevékenység társasági szintű koordinációja, szakmai felügyelete, a program igények összegyűjtése, kialakítása és elfogadtatása,
  • képzéssel összefüggő közbeszerzési és beszerzési eljárások lebonyolításának irányítása,
  • a szervezeti változásokat biztosító változásmenedzselési programok kidolgozásának vezetése,
  • a képzések, tréningek tervezésének, szervezésének, lebonyolításának felügyelete,
  • kompetencia menedzsment, teljesítmény menedzsment rendszer kialakítása,
  • újító és innovatív szervezetfejlesztési akciók kidolgozása,
  • a társaság képzési stratégiájának kialakítása, a képzésekhez bevonható pályázati forrásokat felkutatása,
  • a társaság működését szabályozó dokumentumok (SZMSZ, munkáltatói jogkörgyakorlás rendje) elkészítésének koordinációja.
  • kapcsolatottartás a szakszervezetekkel, üzemi tanáccsal,
  • a kollektív szerződés egyeztetése,
  • a Társaság munkajogi szervezetének koordinációja.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • 10 év nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat HR területen,
  • 5 év nagyvállalati, vezetői tapasztalat,
  • HR vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • vezetői és stratégiai szemléletmód, igény a folyamatos megújulásra és tökéletesítésre,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság, felelősségvállalás,
  • nagy munkabírás,
  • dinamizmus és rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • szervezetfejlesztésben való jártasság, szervezetfejlesztési projektek vezetése

A munkavégzés helye:

  • Magyarország egész területe, jellemzően Budapest

A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő, kötetlen munkarend.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • otthoni munkavégzésre való lehetőség,
  • kiemelt bérezés,
  • prémium,
  • vállalati gépjármű,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • kedvezményes utazási lehetőség, családtagok részére is.

Jelentkezési határidő:

2021. Április 16.

Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Vas
Zala
Somogy
Baranya
Veszprém
Tolna
Nógrád megye
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Heves
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
5 - 10 years of experience
Bachelor

Published on 16.04.2021