Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZERSZÁMÜZEM VEZETŐ

(16-0418)

pozícióba.

Feladatok:

  • A szerszámüzem napi munkájának koordinálása, 25 fő szerszámkészítő vezetése,
  • Új szerszámok készítése,
  • Szerszám javítások koordinálása,
  • Szerszámokat és szerszámüzemet érintő fejlesztésekben való aktív részvétel,
  • Szerszám módosítások folyamatában történő részvétel,
  • Üzemi dokumentációk karbantartása,
  • Kapcsolattartás társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség előny,
  • Hasonló területen, szerszámüzemben szerzett vezetői tapasztalat,
  • Aktív német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi környezetben vezetői pozíció betöltése,
  • Céges autó, teljes és korlátlan magánhasználatra.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0418”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SZERSZÁMÜZEM VEZETŐ (16-0418)

Komárom-Esztergom
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.02.2021