Építőipari szerszámgép tesztelő

A feladatok elvégzése önálló munkabeosztással történik:

  • Prémium kategóriás szerszámgépek tesztelése
  • Tesztfuratok készítése,
  • Teszteléshez kapcsolódó számítógépes adminisztráció elvégzése

Elvárások / Requirements
Te vagy a megfelelő jelölt, amennyiben az alábbi készségekkel rendelkezel:

  • Jó fizikum,
  • középfokú végzettség,
  • Precíz munkavégzés,
  • Csapatban való együttműködés

Amit nyújtunk / Benefits

  • 2 műszakban, akár nettó 200.000 Ft kereseti lehetőség
  • 20.000 Ft cafeteria, garantált havi bónusz!
  • Te osztod be saját munkafolyamataid!
  • A hétvégét szeretteiddel töltheted
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Stabil piacvezető vállalati háttér
  • Befogadó, kedves munkakörnyezet
  • Céges buszjárat: Nagykőrös, Kiskunfélegyháza irányából

Jelentkezni a gombra kattintva , vagy az e.danka@trenkwalder.com e-mail címen önéletrajz és pozíció megnevezésével!

Kecskemét
Full time

Published on 23.02.2021