Szerszámtervező mérnök - Győr

Feladatkör:
Ebben a munkakörben azÖn feldatai lesznek:
- Alkatrészgyártó szerszámok kalkulálása
- Beszerző kollégák támogatása a beszállítói ajánlatok technikai kiértékelésével
- Kalkulációs eredmények egyeztetése a beszerző kollégákkal
- Kalkuláció bemutatása illetve megvédése megbízási tárgyalásokon
- Szerszámok és gyártási folyamatainak felülvizsgálata a beszállítóknál

Végzettség:
Gépészmérnöki végzettség

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Tárgyalóképes német nyelvtudás (a műszaki kommunikáció német nyelvű)
- 3D-s tervezőprogramok ismerete (CATIA V5, NX, Pro E, Solidedge)
- Rendelkezik gyártási ismeretekkel (alakítási, öntési, megmunkálási, hegesztési, lézer-megmunkálási technológiák ismerete)
- Öntészeti szerszámismeretek megléte
- Képesség az önálló munkavégzésre
- Rövidebb időtartamú külföldi kiküldetéseket vállalása
- Sikerorientált szemléletmód

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarország és a kelet-közép-európai régió egyik legmeghatározóbb autóipari vállalata.

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 31.07.2020