Szerszámmérnök - Mór

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Szerszámmérnök

munkatársat keres móri autóipari partnere számára.

Feladatok:

  • Szerszámok nyomon követése; karbantartási dokumentumok precíz elkészítése
  • Szerszámok időszakos, ütemezett megelőző karbantartásának koordinálása
  • A szerszámkarbantartási folyamatok fejlesztése
  • Szerszámpróbák koordinálása
  • Szerszámok átvétele és módosítások/javítások egyeztetése
  • Selejtcsökkentési tevékenység támogatása
  • Szerszám dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal (Folyamatmérnökség, Projektmérnökség)
  • Habosító szerszámok állapotának felülvizsgálata
  • Habosító szerszámok meghibásodás esetén javítások szakmai koordinálás;
  • A termelési terveknek megfelelő karbantartási időterv készítésében való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Felhasználói MS Office ismeretek

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Habosításban szerzett tapasztalat
  • Kamera rendszer ismerete
  • Időmérésben, normázásban való jártasság
  • LEAN ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű, közel 800 főt foglalkoztató, hazánkban e területen egyedülálló gépparkkal és gyártási volumennel rendelkező autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
1 year

Published on 2020-02-11