Szerszámkészítő - Tata

Feladatok:

  • Műanyagipari fröccsöntő szerszámok karbantartása, javítása, módosítása (illesztés, lézerhegesztés, csiszolás) és gyártásra való előkészítése
  • Aktív részvétel az aktuális szerszámproblémák megoldásában

Elvárások:

  • Legalább szakirányú középiskolai végzettség (szerszámkészítő vagy gépi forgácsoló szakképesítés)
  • Egyedi gyártásban, hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Hagyományos gépek (fúró, maró, eszterga, síkköszörű) használatában szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, magabiztos, proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Újdonságokra való nyitottság
  • Szakmai elkötelezettség, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Együttműködő képesség és precizitás

Előny:

  • Saját gépkocsi és gépjárművezetői engedély

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Tata

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari fröccsöntő szerszámokat gyártó tatai partneréhez toboroz  munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Tata
Komárom-Esztergom
Full time, Apprenticeships
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 16.02.2021