Szerszámkarbantartó - Győr környéke

Feladatok:

  • Lemezalakító szerszámok építése, kipróbálása, optimalizálása a minőségi célok elérése érdekében
  • Szerszámelőállítás nyomon követése és támogatása
  • Szerszámpróbákon részvétel.
  • A szerszámokon fellépő hibák gyors és szakszerű javítása
  • Speciális szerszámok szét/össze szerelése, tisztítása
  • Kapcsolódó szerszám dokumentációk vezetése és készítése
  • Javaslattétel a szerszámok gazdaságosabb üzemeltetését elősegítő módosításokra.
  • Megelőző karbantartás és ellenőrzés
  • Szoros együttműködés a közvetlen felettesével, mérnökséggel, karbantartással és a termeléssel

Elvárások:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Lemezstancolásban és 3D lemezformázásban szerzett szaktudás
  • Hegesztési és anyagismeret szaktudás
  • Polírozásban való jártasság
  • Forgácsoló gépek gyakorlati használatában szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Külföldi utazási hajlandóság
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Targonca és daru OKJ-s jogosítvány
  • Pneumatikus és hidraulikus berendezések ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, havi bónusz, egyéni teljesítmény bónusz)
  • Folyamatos szakmai fejlődés, új projekt támogatása

A munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki autóipari beszállító Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Győr-Moson-Sopron
Győr
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 03.02.2021