Szerszámkarbantartó

  • Különböző hidegalakító présszerszámok és fröccsszerszámok karbantartási és javítási feladatainak ellátása
  • Szerszám hibák analizálása, sürgősségi elhárítása kézi szerszámok, egyszerűbb berendezések és hegesztőgép segítségével
  • A szerszámok tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése, utasítás alapján
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete

Elvárások / Requirements
Ami SZÜKSÉGES a pozíció betöltéséhez:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Hegesztési ismeretek
  • Fröccsöntő- és présszerszámok karbantartásában szerzett gyakorlat ELŐNYT JELENT

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + negyedéves bónusz + 13. havi fizetés + cafetéria)
  • Azonnali munkakezdés
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapat

Kecskemét
Full time

Published on 28.11.2020