Similar jobs like this one

Szerszámkarbantartó

  • Fröccsöntő szerszámok üzemszerű működésének biztosítása, javítása és karbantartása
  • Szerszámhibák feltárása, és megoldási javaslatok készítésében való részvétel
  • Polírozási feladatok ellátása
  • Szerszámmódosítási feladatokban való részvétel
  • Gazdaságosabb üzemeltetést szolgáló módosításokban való javaslattétel

Elvárások / Requirements

  • Szakmunkás és/vagy szakirányú középfokú végzettség (szerszámkészítő, szerszámgépész, stb.)
  • Műszaki rajz ismerete, méréstechnikai ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • 1 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, műszakpótlék
  • Egyéb juttatások: minőségprémium, teljesítmény bér, élet-, baleset és egészségbiztosítás, stb.
  • Céges járat: Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon
  • Utazási támogatás
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Szentes, 6600 Magyarország
Full time

Published on 20.01.2022