Szerszámfelrakó "Kőszárhegy"

Szerszámfelrakó

Magyar tulajdonban lévő műanyagipari partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat szerszámfelrakó munkakörbe, hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges fröccsöntő szerszám cseréje, gyártásra előkészítése a gyártási rendelés alapján
  • A rá vonatkozó karbantartási feladatok elvégzése
  • Oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel, a megszerzett tudás gyakorlatban való alkalmazása
  • A munkaterület tisztán tartása (5S)

Elvárások:

  • Bármilyen műszaki, minimum szakmunkás végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • 12 órás folyamatos műszakarend vállalása

Amit kínálunk:

  • bruttó 1.775,-Ft kezdő órabér
  • mozgóbér
  • cafetéria
  • utazási költségtérítés
  • modern munkakörnyezet
  • tiszta munkakörülmények
  • hosszútávú biztos munkahely
  • továbbképzési lehetőség emelőgépkezelői jogosultságra
  • előrelépési lehetőség gépbeállítói

Előny:

  • Emelőgépkezelői Okj bizonyítvány
  • Teherkötözői képesítés
  • Fröccsöntő gépbeállító tanfolyam
  • Pneumatikai képesítés
  • Hidraulikai képesítés
  • Sepro robotprogram ismerete
  • Műanyagipar területén szerzett szerszámfelrakó vagy gépbeállítói tapasztalat

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a petik.gergely@manatwork.hu e-mail címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét! A részletekről érdeklődni lehet munkatársunknál a +36 20 352 7869-es telefonszámon.
Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

További álláslehetőségekért forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz személyesen, vagy az alábbi elérhetőségeink valamelyikén:
szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kőszárhegy, 8152 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021