Szerkezeti lakatos

Az
Ön feladata egyedi acélszerkezetek, lemezalkatrészeinek összeállítása.
Az alkatrészek, részegységek kiváló minőségben történő gyártása és
átadása az érintett területeknek.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elvárások:

  • szerkezeti lakatos végzettség
  • gépgyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • műszaki dokumentáció alapján önálló munkavégzés
  • jó együttműködési készség, csapatszellem
  • saját és vállalatunk céljainak folyamatos szem előtt tartása és követése
  • pozitív hozzáállás a problémák megoldásához
  • a szakmai és biztonságtechnikai előírások ismerete,

Feladatok:

  • Fémipari daraboló gépek kezelése,
  • Szerkezetek összeállítása,
  • Egyéb lakatosipari munkák.

Amit kínálunk:

  • modern és biztos jövővel rendelkező vállalat
  • a teljesítményt jutalmazó bérezési rendszer.

A sikeres pályázót versenyképes juttatási csomag, fejlődési lehetőségek, és egy dinamikus csapat várja.

A cég rövid jellemzése
Több mint 20 éve Magyarországon működő külföldi tulajdonban lévő,
egyedi, megmunkált acélszerkezet, gépek, berendezések gyártásával
foglalkozó vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest (Csepel)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 21.06.2020