Szerelő munkatárs

„Emberközpontúság és megbecsülés minden megérkezés mögött.” Munkát keresel? Váltanál vagy esetleg pályakezdő vagy? El tudod képzelni magad egy nagy múltú cégnél, ahol egyedi gyártási munkálatokban vehetsz részt? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk SZERELŐNEK. Dolgozz egy stabil hátterű cégnél, ahol szakemberként megbecsüljük a munkád. Munkádért cserébe folyamatos szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget, kellemes és barátságos munkakörnyezetet biztosítunk.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A szereldében gyártandó fékegységek, levegőellátó és fékvezérlő egységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • Gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • Gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Tudj vállalni 2 vagy 3 műszakos munkarendet
  • Légy igényes a pontos, precíz, magas minőségű munkavégzésre
  • Végeztél már összeszerelési feladatokat vagy lelkes pályakezdő vagy, akit vonz a szerelés világa

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Hasonló területen szerzetél már tapasztalatot
  • Műszaki végzettséggel rendelkezel

Miért válassz minket?

  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet és modern géppark vár téged
  • Versenyképes jövedelemmel és juttatási csomaggal díjazzuk munkádat
  • 50%-os műszakpótlékot fizetünk 18.00-06.00 között
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőség színesíti a mindennapokat
  • Innovatív technológiákat, megoldásokat és vasúti termékeket ismerhetsz meg
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalatként a te fejlődésed is fontos számunkra, melyet karrierutunkkal támogatunk

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon. Töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésedet!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasok

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 15.01.2021