Szereléstechnológiai mérnök

Feladatok:

  • Szerelési folyamatok tervezése és értékelése, egyeztetés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóság szerinti kialakítása miatt
  • Szerelési idők, invesztíciók, szükséges felület meghatározása
  • Szerelő berendezések és a szereléshez szükséges eszközök beszerzése
  • Szerelési dokumentációk elkészítése
  • Szerelési folyamatok optimalizálása (minőség, szerelési idő, gazdaságosság)
  • Szerelő berendezések felállításának, üzembehelyezésének és átadásának a koordinációja

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök (gépész) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat előny
  • Minimum középfokú német- és/vagy angol nyelvtudás
  • Szerelési folyamatokkal, megmunkálással kapcsolatos témák ismerete
  • Esetleges külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben
  • Megállapodás szerinti bér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szállás és közlekedési mód a cég által biztosított, ezért a jelentkezéseket az ország egész területéről várjuk

Békés, 5630 Magyarország
Full time
2 years

Published on 27.02.2020