Szennyvíztelep kezelő / Szennyvízhálózat-karbantartó

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt. szennyvíztelep kezelő  – szennyvízhálózat-karbantartó munkatársat keres

Stabil hátterű, fejlődési lehetőséget biztosító, a generációs és családbarát igényekhez jól illeszkedő társaság, szennyvíztisztítási területre munkatársat keres

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • A szennyvízelvezető hálózat és a szennyvíztisztító telep felügyelete, a telepre vonatkozó üzemelési és technológiai utasításban meghatározott feladatok végrehajtása.

  • A működési területén található szennyvízátemelők hibaelhárítása, nappali és munkaidőn túli, (hétvége) készenlétes beosztás szerint.

  • A meghatározott napi munkafeladatok, művezetői utasítások elvégzése, a gépek és berendezések felügyelete.

  • A munkavégzéshez szükséges anyagok munkalapon történő felvételezése, a munkalap kiállítása.

  • A szennyvízbekötések ügyintézése, nyilvántartása, szakfelügyelet biztosítása.

Alkalmazási feltétel:

  • Középfokú végzettség, „B” kategóriás jogosítvány és legalább 1 éves gépkocsivezetői gyakorlat.

Igényelt szakmai végzettség:

  • Szakmunkás, szakközépiskolai végzettség, lehetőleg villanyszerelő / szakirányú vízellátási, csatornázási gépész / lakatos / vízvezeték szerelő.

Előnyt jelent:

  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • Mátészalka, vagy közeli lakóhely
  • villanyszerelő szakképesítés
  • „C” kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • nehézgépkezelői jogosítvány és gépkezelői gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka székhellyel

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, modern, innovatív működési környezet.
  • Változatos feladatok, csapatmunka, innovációs készség kibontakoztatása.
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Béren kívüli juttatások, rendezvények.

A pályázatokat magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajz formájában végzettségekkel, képesítésekkel, gyakorlati/munkatapasztalatokkal kérjük benyújtani.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 23.02.2021