Szennyvízágazati munkatárs

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres miskolci központjába

A munkakör betöltésével járó feladatok:

  • Szennyvízelvezetéssel és kezeléssel kapcsolatos mérnöki feladatok ellátása a Társaság működési területén
  • Üzemeltetési szabályzatok készítése
  • Vízjogi üzemeltetési engedélyek beszerzése
  • Közreműködés viziközmű beruházási tervek elkészítésében
  • Egyéb üzemvitellel kapcsolatos feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • AUTOCAD ismeretek
  • beruházói gyakorlat
  • viziközmű üzemeltetési gyakorlat

A jelentkezést, szakmai önéletrajzot és iskolai végzettséget igazoló dokumentumot elektronikusan kérjük leadni.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 24.06.2020