Személyszállítási szakértő (vágányzári) (Budapest)

Személyszállítási szakértő (vágányzári)
munkatársat keresünk

Érdekelnek a személyszállítással kapcsolatos feladatok, otthon vagy a tervezésben? Kiváló szervezőképességgel rendelkezel?

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • szakmai támogatást nyújt az érintett szervezetek részére
  • kidolgozza és rendszeresen aktualizálja a vonatkozó szakmai szabályokat
  • javaslatokat tesz és közreműködik a vágányzári technológiák kidolgozásában
  • koordinálja rövid és hosszú távon a karbantartó, pályafelújító vasút vállalati vágányzári tevékenységeket
  • szabályozza és ellenőrzi a vonatpótló autóbuszok megrendelését, tervezi a menetrendjét
  • javaslatokat ad a hatékonyságnövelésre a feltárt hiányosságok alapján

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • érettségi bizonyítvány

Előnyként értékeljük

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • szakmai gyakorlat
  • vasúti ismeretek

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft Szép kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta +36 (30) 690 8262

2020. július 19.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 19.07.2020